REPERTOIRE

Een greep uit de werken die Micheline reeds uitvoerde als fluitiste

Fluit Solo repertoire

Bach – Partita BWV 1013
Bozza – Image
Debussy – Syrinckx
Hindemith – 8 Stücke
Honegger – Danse de la chèvre
Ibert – Pièce
Karg-Elert – Sonata appasionata
Marias – Les Folies d’Espagne
Piazolla – Tango Etudes
Telemann – 12 Fantasieën

Fluit klassiek repertoire

Borne – Fantaisie brillante sur Carmen
Chaminade – Concerto pour flûte
Devienne – Concerto nr. 7
Fauré – Fantaisie
Feld – Sonate pour flûte et piano
Haydn – Concerto in D major
Hindemith – Sonate für Flöte und klavier
Jongen – Sonate op. 77
Katchaturian – Concerto pour flûte
Mozart – Fluit concerto in G
 Mozart – Fluit concerto in D
Muczynski – Sonate for flute
Nielsen – Concerto pour flûte
Poulenc – Sonate pour flûte et piano
Reineke – Undine Sonate
Schubert – Introduction et Variations
Strauss R. – Sonate op. 18
Taffanel – Andante Patoral et Scherzettino
Widor – Suite pour flûte et piano

Le piano qui souffle

Bach – Polonaise et badinerie
Bozza – Soir dans les montagnes
Clarcke – Hypnosis
Dvorak – Humoreske
Fauré – Sicilienne
Hüe – Fantaisie
Lyons – Shooting start over a tropical sea
Lyons – The Quick Brown Fox
Massenet – Meditation de Thais
Massenet – Morceau de concours
Mouquet – La flute de pan
Miyagi – Haru no Umi
Saint-Saens – La Cygne
Rimsky-Korsakov – Song of India
Van Melckebeke – Pas de deux

Solo met harmonie orkest

Bulla – Rhapsody for flute
Richards – Dos danzas latinas for piccolo and altflute

Een greep uit de werken die Micheline reeds uitvoerde als dirigente

Dirigent

Watchman

  • tell us of the night
  • A Movement for Rosa

Bernstein L., Three Dance Episodes

Cesarini F.

  • Hunting Tower
  • Images of a city

De Haan Jacob

  • Ross Roy
  • Virignia

De Haan Jan, Overture to a new age

De Meij J.

  • Hobbits
  • Les Papillons
  • Phantom of the opera

Doss, T., Magic Overture
Ellerby M., Paris Sketches
Ferran F., Comic Overture
Hadermann J., Guernica

Houben K.

  • Cry  of the falcon
  • Lake of the moon

Hoshide T., Super Mario Bross
Mackey J., Wine-Dark Sea
Maslanka D., Traveler
Navarro O., Libertadores
Pina J.A., The Ghost Ship
Peeters M., Charlie Chaplin
Reed A., Curtain Up

Reineke S.

  • River of life
  • The Witch and the Saint
  • Pilatus

Shimizu, D., The adventure tale of prof Alex

Schwartz O.

  • Nuclear Power
  • Nostradamus
  • Cape Horn
  • The Magic Mountain
  • Around the world in 80 days

Sparke P., Dance Movements

Van der Roost J.

  • Orion
  • Namasé Rhapsody
  • Spartacus

Wada N., Voyage into the blue

WAT KAN IK VOOR JOU BETEKENEN?

EVENEMENTEN